systemy cms systemy cms pozycjonowanie crm
cms System cms, crm, pozycjonowanie
crm
pozycjonowanie cms, crm, pozycjonowanie, strony www, hosting, domeny serwisy www Wdrożenia CMS, CRM, aplikacje biznesowe, pozycjonowanie Wdrożenia CMS, CRM, aplikacje biznesowe, pozycjonowanie Kontakt z SNS CMS_kontakt O Smart Net Solutions hosting Pomoc dla Klientów Smart Net Solutions Logowanie do poczty na serwerze SNS poczta w SNS
systemy CMS systemy CRM serwisy www system CMS system CRM serwis www
Sklepy internetowe

Sprzedaż produktów i usług poprzez internet to doskonałe uzupełnienie tradycyjnych kanałów sprzedaży. Inwestycja w oprogramowanie sklepu internetowego jest zdecydowanie bardziej opłacalna niż otwarcie nowego sklepu tradycyjnego.

Nasz internetowy  SMART SKLEP jest oprogramowaniem dedykowanym firmom, które chcą aktywnie prowadzić działalność handlową w sieci. Oprogramowanie sklepu internetowego jako jedna z aplikacji dedykowanych, nie jest gotowym produktem, ale każdorazowo jest projektowane według indywidualnych potrzeb firmy, tak aby uwzględniało specyfikę jej sprzedaży. Jest ono jednocześnie narzędziem dla handlowców i klientów, wspomagającym składanie i realizację zamówień ze wszelkimi istotnymi funkcjami jak np.: historia zamówień, monitorowanie stanu realizacji zamówienia, śledzenie przesyłki.

Proponowane funkcje  SMART SKLEP-u :
  • zaawansowane zarządzanie treścią i obiektami graficznymi
  • gromadzenie szczegółowych informacji o klientach (dane teleadresowe, charakterystyki, preferencje i statystyki zakupów, zainteresowania)
  • obsługiwanie list mailingowych np. o nowościach i promocjach, aktualnych cennikach
  • koordynowanie zamówień i stanu ich realizacji
  • śledzenie przesyłek
  • zgłaszanie awarii/reklamacji, stan reklamacji
  • generowanie dowolnych statystyk i raportów ze sprzedaży
  • prognozowanie sprzedaży
  • chat z klientami
:: zobacz przykłady naszych prac :: zapytaj o ofertęsystemy cms crm

zapytanie o cms, crm, pozycjonowaniezapytanie ofertowe

systemy cms crm
systemy cms crm
systemy cms crm
systemy cms crm
©1999-2006 Smart Net Solutions

Smart Net Solutions zajmuje się tworzeniem aplikacji internetowych wspomagających pracę firm i organizacji. Są to systemy CMS, systemy CRM, sklepy internetowe. Jako uzupełnienie naszej oferty proponujemy klientom również pozycjonowanie, hosting oraz rejestrację domen.